FIRMA J.KISTOWSKI
OFERUJE PAŃSTWU OBSZERNY WYBÓR REGENEROWANYCH SKRZYŃ BIEGÓW ORAZ USŁUGI ZWIĄZANE Z ICH OBSŁUGĄ.
W ofercie posiadamy skrzynie biegów do większości marek samochodów dostawczych i osobowych.
Oferowane przez naszą firmę skrzynie biegów są poddawane kompletnemu procesowi regeneracji, a nie jak to ma miejsce w przypadku wielu innych oferentów, którzy przeprowadzają tylko częściową regenerację, często na używanych częściach zamiennych.
W związku z powyższym, nabyta w naszej firmie skrzynia biegów jest znów jak w stanie fabrycznym oraz charakteryzuje się najwyższą jakością, gdyż do procesu regeneracji używamy nowych części zamiennych renomowanych dostawców takich jak np. FAG, INA, SKF, Timken.
Skrzynia biegów poddana regeneracji jest sprzedawana wyłącznie w zamian za Państwa uszkodzoną skrzynię. Najkorzystniejszym wariantem będzie, jeżeli Państwa skrzynia biegów w momencie dostawy nowej będzie wymontowana i gotowa do odbioru, wówczas oszczędzają Państwo sobie koszów odesłania uszkodzonej skrzyni, a także nie muszą Państwo wnosić kaucji.
Skrzynie biegów dostarczane są jako "suche", tzn. nie są uzupełnione olejem przekładniowym. Uszkodzona skrzynia na wymianę musi również zostać opróżniona z oleju.
PAŃSTWA ZADOWOLENIE JEST NASZYM PRIORYTETEM
DLATEGO, W PRZYPADKU SKRZYŃ PO CAŁKOWITEJ REGENERACJI, OTRZYMUJĄ PAŃSTWO 12 MIESIĘCY GWARANCJI NA ZAKUPIONĄ U NAS SKRZYNIĘ BIEGÓW